755 808 1064nm ADSS laserska dioda
Karakteristike:
3 različite mješavine talasnih dužina (755nm+808nm+1064nm)
Dostupna je i jedna talasna dužina.
Ausu lemljenje osigurava visoku pouzdanost.
10 šipki, broj šipki se može prilagoditi.
Standardna veličina, poseban dizajn za većinu popravki i zamjene kineske mašine za uklanjanje dlaka.
Za više informacija, slobodno me kontaktirajte! (Email:info@brandnew-china.com)


Tehnički list
Broj artikla: WC781VS600
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 755nm/808nm/1064nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Working Mode | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 60W |
| Broj šipki | 10 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja | ~50A |
| Prag struje | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Efikasnost konverzije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
| Drugi | |
| Rashladna tečnost | Destilovana voda |
| Brzina protoka/bar | 4~6L/min |
| Maks. ulazni pritisak | 350~500kPa |
| Temperatura vode (bez kondenzacije) | 23~27℃ |
| Filtrirane čestice vode | & lt;20μm |
Package Drawing

Servis popravke:
Ako imate osnovne vještine montaže, možete naručiti naš laserski stack direktno.
Ako ne, možete nam poslati ručku, montaža je besplatna, potrebno je samo platiti trošak laserskog slaganja i dostave.
Dobrodošli da nas kontaktirate za više informacija: info@brandnew-china.com
Popularni tagovi: 755 808 1064nm adss laser diode dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, made in China










