Lightsheer XC diodni laser za uklanjanje dlačica
Značajka:
-
Talasna dužina: 805nm / 1060nm
-
može tretirati sve tipove kose i tonove kože
-
Svestranost tretmana
primjena:
-
Uklanjanje dlačica
-
Termičko oštećenje: Svjetlosna energija se pretvara u toplinu, što oštećuje folikul i inhibira budući rast kose.
-
Prednost polja steka: Pruža visoku gustinu snage i ujednačenu distribuciju energije, poboljšavajući efikasnost i brzinu tretmana
-
Lightsheer XC

specifikacija:
Broj artikla: WC808HA2310
Naziv artikla: 808nm 2310W vodeno hlađeni horizontalni diodni laser
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 2310W |
| Working Mode | QCW |
| Broj šipki | 60 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| FAC | Dostupan |
| Električni | |
| Radna struja Lop | <50A |
| Prag struje Lth | 8A |
| Radni napon Vop | <120V |
| Pulse Width | <100ms |
| Frekvencija | <10Hz |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
| Rashladna tečnost | Destilirana voda |
| Brzina protoka/bar | 4~6L/min |
|
Maks. ulazni pritisak |
350~500kpa |
| Temperatura vode | 23~27 stepeni |
| Filtrirane čestice vode | <20um |
Crtež:

Naš niz dioda je potpuno kompatibilan sa LightSheer XC sistemom. Na slici ispod prikazan je LightSheer XC ručnik za referencu. Ako je vaš ručni dio neispravan ili oštećen, rado ćemo vam pomoći u uslugama popravke ili ponuditi zamjensku jedinicu. Naši složeni nizovi daju opremi duži vijek trajanja.

Popularni tagovi: lightsheer xc uklanjanje dlaka stack niz dioda laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










