Opis
200W 793nm vlaknasti diodni laser
Značajke:
- Specijalizovana vlaknasta spojnicaTehnike rezultiraju visokom efikasnošću, stabilnošću i vrhunskom kvalitetu grede .
- Precizniji i precizniji rezultatiu preradi materijala, medicinsku terapeutiku i čvrstim laserskim medijima pumpajući .
- Izlazna snaga: 350W QCW
- Izlazna snaga: 200W QCW
Primjene:
- Medicinski
- Spektralna analiza
- Test i mjerenje

- Višestruki, jedno-emiterski vlaknasti diodni laseri dostupni su u talasnim dužinama od 405nm do 1550nm .
- Ova posebna talasna dužina 793nm sa izlaznom snagom do 200 W-a našim specijalizovanim tehnikama spajanja vlakana osiguravaju visoku efikasnost, stabilnost i vrhunsku kvalitetu snopa, dok rigorozne inspekcije i postupci sagorijevanja jamče svaku pouzdanost proizvoda, stabilnost i dug životni vijek;
- Visoko prilagodljivi paketi omogućavaju nam da ispunimo specifične potrebe naših kupaca, pružajući visokokvalitetne proizvode po povoljnim cijenama.
Datum
Broj predmeta:FC793DL200
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 793nm |
| Tolerancija talasne dužine | ± 5nm |
| Izlazna snaga | 350W QCW |
| Izlazna snaga | 200w CW |
| Vlakno | |
| Vlaknasti jezgro | 200m |
| Konektor vlakana | Gosti kraj |
| Vlakna n . a . | 0.22na |
| Dužina vlakana | 1m |
| Električni | |
| Operativni strujni lop | 12A |
| The Therch Therment Lth | 2A |
| Radni napon VOP | 73V |
| Termalni | |
| Test Temp . | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja . | -30 ~ 70 stepen |
Crtanje:
Primjer izgradnje jedne elemente laserske diode (lijevo) i više (3) -Ement laserske diode (desno):

Popularni tagovi: 200W 793nm vlakno za spajanje diodnih laserskih dobavljača, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, napravljena u Kini














