180W 793nm vlakno za spajanje diode lasera
Visoka svjetlina zasnovana na jedno-emiter modul za spajanje laserskih laserskih pumpi koji isporučuje 180W izlazna snaga u jezgru od 200 μm na talasnoj dužini od 793nm, s numeričkim otvorom od 0.22.
The small footprint and low height design is offered in a simplified and robust package. The output power is attained by optically combining into the delivery fiber the output of electrically series connected single emitters. At 180W output power, the device features a maximum operating current of 15.0A with >40% efikasnosti . Također, visoka temperatura rada na 35 stepeni Celzijusa je dostupan, omogućavajući manje namjenskom kapacitetu hlađenja ili operaciju u oštrom okruženju .
Jedno-emiter, modul za diodni laserski pumpa vlakana pogodan je za pumpanje tmulium-doped (TM {{3+) vlaknastih vlakana za primjene na sigurnim očima .

SPECT
Predmet br. .: FC793DL180
| Optički | Tipična vrijednost |
| Centralna talasna dužina | 793nm |
| Tolerancija talasne dužine | ± 5nm |
| Izlazna snaga | 180W |
| Vlakno | |
| Prečnik jezgre vlakana | 200m |
| Numerički otvor vlakana | 0.22na |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Konektor vlakana | SMA905 |
| Električni | |
| Radni trenutni IOP | 15A |
| The Therch Therch Ith | 2A |
| Radni napon VOP | 45V |
| Termalni | |
| Radni temp . | 15 ~ 35 stepen |
| Temperatura skladištenja . | -30-80 Stupanj |
| Val temp . koeficijent | ~ 0.3nm / stepen |
Crtež veličine

Popularni tagovi: 180W 793nm vlakno za spajanje diodnih laserskih dobavljača, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, napravljena u Kini










