80W 793nm fiber-coupled diodni laser
FC793DL80 je kompaktna laserska dioda velike snage-više{3}}emitera, sa manjom od 5 nm širine linije pri 30W izlaznog kontinuiranog talasa (CW)
FC793DL80 ima izuzetno visoku efikasnost nagiba od 18 W/A i neviđenu stabilnost termičke talasne dužine od 0,03 nm/stepen
Pregled
Ključne karakteristike:
talasna dužina:793nm (bliski infracrveni, pogodan za širok spektar aplikacija uključujući obradu materijala i medicinske tretmane)
Izlazna snaga:80W (visoka izlazna snaga za intenzivne industrijske i naučne zadatke)
Vlakna{0}}spojena:Efikasno spajanje vlakana omogućava fleksibilnu isporuku zraka i integraciju u različite sisteme
Visoka efikasnost:Dizajniran za nisku potrošnju energije sa efikasnim upravljanjem toplotom
Odličan kvalitet zraka:Pruža stabilan,-kvalitetan snop pogodan za precizne primjene
Kompaktan i izdržljiv:Robusni dizajn za pouzdane performanse u teškim okruženjima
Dugi vijek trajanja:Osigurava-dugoročnu operativnu stabilnost uz minimalno održavanje
Prijave:
Obrada materijala:Idealno za lasersko rezanje, zavarivanje, graviranje i označavanje, posebno u industrijskim postrojenjima velike snage{0}
Medicina i biofotonika:Koristi se u medicinskim aplikacijama kao što su laserska hirurgija, fotodinamička terapija (PDT) i dijagnostika
Laserska spektroskopija:Savršeno za istraživačke aplikacije, uključujući spektroskopiju i zadatke preciznog mjerenja
Laserska ablacija i mikromašinska obrada:Pogodno za fino uklanjanje materijala, posebno u proizvodnji poluprovodnika i elektronike
naučna istraživanja:Savršeno za eksperimente koji zahtijevaju visok-intenzitet i precizne laserske izvore
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Tehnički list
Broj artikla: FC793DL80
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 793nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±3nm |
| Izlazna snaga | 80W |
| Spektralna širina FWHM | 5nm |
| Efikasnost nagiba | 18W/A |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | >90mm |
| Prečnik jezgre vlakna | 200um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Dužina vlakana/zaštitna cijev vlakana | 1,5~2m/0,9mm puna jakna |
| Fiber Connector | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 5.5A |
| Prag struje Ith | 0.9A |
| Radni napon Vop | 40V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 40% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -20-70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | ~0.3nm/stepen |
Crtanje
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
FAQ:
Koje je vrijeme isporuke?
Obično 3-5 dana. Prilagođenim proizvodima je potrebno 15 radnih dana.
Možete li napraviti OEM (dizajn i proizvodnju lasera za kupca)?
Da, imamo profesionalni tim za istraživanje i razvoj, uključujući softver, hardver, elektroniku i dizajnerski 3D odjel i imamo dovoljno mogućnosti za proizvodnju lasera u potpunosti prema zahtjevima kupaca.
Popularni tagovi: 80w 793nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










