100W 793nm fiber-coupled diodni laser
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Opis proizvoda
Modul laserske pumpe spojene s diodnim-modulom koji isporučuje izlaznu snagu od 100 W u jezgro vlakna od 200 μm na talasnoj dužini od 793 nm, sa numeričkim otvorom od 0,22.
At 100W output power, the device features a maximum operating current of 5.5A with >40% efikasnosti.
Također, moguće je postići rad na-višoj temperaturi na 35 stepeni Celzijusa, što omogućava manji kapacitet hlađenja ili rad u teškim uslovima.
Tehnički list
Broj artikla: FC793DL100
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 793nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±3nm |
| Izlazna snaga | 100W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Efikasnost nagiba | 30W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 5.5A |
| Prag struje Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 53V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 40% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -20-70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | ~0.3nm/stepen |
Crtanje
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
FAQ:
Imate li MOQ ograničenje?
Dostupan je nizak MOQ, 1 kom za provjeru uzorka
Da li nudite garanciju za proizvode?
Da, svi proizvodi su testirani prije slanja.
Doživotna tehnička podrška . 2 godina garancije.
Popularni tagovi: 100w 793nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










