Opis
12 bara diodni laserski stog
Ključne karakteristike:
12 bara, 60W po baru, potpuno 720W
Tipična talasna dužina: 808nm; Miks sa 3 talasne dužine 755 808 1064 takođe je dostupan
Okviri su standardne veličine. Korisnici ga takođe mogu prilagoditi
Laserski čipovi su iz Njemačke i SAD-a
Visoka efikasnost, male razlikeMakro kanal, vodeno hlađenje
Jamstvo za kvalitetu je 18 mjeseci. Nema snimki:> 50 miliona
Poseban dizajn za primjenu uklanjanja dlaka

Tehnički list
Br. Predmeta: WC808VS720
Naziv predmeta: 720W 808nm vodeno hlađeni vertikalni diodni laser
| Optički | |
| Središnja valna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ± 10nm |
| Način rada | QCW |
| Izlazna snaga | 720W |
| Broj traka | 12 |
| Divergencija brze osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora osna divergencija (FWHM) | 12deg |
| Širina impulsa | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električna | |
| Iop radne struje | 50A~60A |
| Prag struje Ith | 10A |
| Vop radnog napona | 22V |
| Efikasnost pretvorbe snage | 50% |
| Termalno | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
| Ostali | |
| Rashladno sredstvo | Destilovana voda |
| Protok / bar | 4 ~ 6L / min |
| Maksimalni ulazni pritisak | 350 ~ 500kPa |
| Temperatura vode (bez kondenzacije) | 23~27℃ |
| Filtrirane čestice vode | GG lt; 20μm |
Crtanje paketa

Popularni tagovi: Dobavljači laserskog slaga od 12 bara, proizvođači u Kini, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










