VCALASER VCSEL Laser Stack
Uporedite VCSEL sa tradicionalnim kanalnim diodnim i diodnim laserskim laserskim mašinama sa spojenim vlaknima, glavna karakteristika za poboljšanje boljeg kliničkog efekta: Zbog vrlo malog ugla divergencije, dubokog prodora lasera u duboki folikul dlake i svjetlo područja ima vrlo visoku i ujednačenu gustoću energije, za postizanje odličnih kliničkih rezultata
Glavne karakteristike:
Radni uvjeti: 100ms, 1Hz, 10% radnog ciklusa, 45A, 19V
Struktura se može integrirati u konfiguraciju dvodimenzionalnog niza-.
Površinska{0}}normalna emisija i skoro identična geometrija foto detektora omogućavaju lako poravnavanje i pakovanje.
Potencijal niske{0}}troškove jer su uređaji kompletirani i testirani na nivou pločice.
Velika brzina prijenosa uz nisku potrošnju energije.

Tehnički list:
Broj artikla: WC808VCSEL
Naziv artikla: 808nm VCSEL diodni laserski stog
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Snaga | 300W |
| Spot Size | 12.7X12.7 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Pulse Width | 100mS |
| Duty Cycle | 10% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 45A |
| Prag struje Ith | 10A |
| Radni napon Vop | 19V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 45~48% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
Detaljan crtež:


Popularni tagovi: 300w 808nm vcsel laser stack dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










