MedicaLaser D-Las 100 Diode Stack Module
Karakteristike:
100W izlazna snaga po baru
Broj šipki se može prilagoditi
Veličina okvira se može prilagoditi
Odlične karakteristike snopa
Tehnologija premaza sa visokom pouzdanošću i stabilnošću
Popravka i zamjena nastavka za uklanjanje dlačica MedicaLaser
Spec sheet
Broj artikla: WC808VS500
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 5 |
| Pulse Width | Manje ili jednako 400ms |
| Krug duznosti |
Manje ili jednako 40 posto |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~100A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~12V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50 posto |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepen |
FAQ:
Kako nastaviti sa narudžbom?
1. Kontaktirajte nas za više detalja putem e-pošte
2. Šaljemo vam PI na plaćanje, rok plaćanja je T/T ili Western Union
3. Kada se uplata izvrši, dogovorićemo proizvodnju
4. Vrijeme isporuke je 1-2 sedmica u zavisnosti od različite količine narudžbe i zahtjeva.
5. Nakon isporuke, poslat ćemo vam DHL UPS FedEx TNT broj za praćenje.
Popularni tagovi: Medicinaser d-las 100 dioda stack modula dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










