Opis
3 Wave Diode Laser Stack
Brzi detalji:
Ovaj stog kombinuje prednosti sve 3 talasne dužine 808nm 755nm 1064nm 3 talasne dužine imaju različite karakteristike lasera.
Ciljanje na različite dubine tkiva, kao i strukture unutar folikula dlake.
AuSn lemni sklop, veća pouzdanost
profesionalna tehnologija za makro kanalno pakovanje tvrdog lemljenja i prevazilaženje nedostatka koji se lako spaljuje

Tehnički list
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 755nm/808nm/1064nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W/60W |
| Broj šipki | 10 |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A/60A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje

Popularni tagovi: Dobavljači 3 talasne diode lasera, proizvođači Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










