Opis
BNT600 600W 808nm 10bars diodni laser stack
Karakteristike:
10 bara 60w po baru, ukupno 600W
Laserski čip iz Jenoptik Njemačke
Garancija: 18 mjeseci
Broj snimaka: bez ograničenja
Specijalni dizajn za aplikaciju za uklanjanje dlačica

Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 60W/bar |
| Broj šipki | 10 |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje

Popularni tagovi: bnt600 600w 808nm 10bars dioda laser stack dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, made in China










