Opis

8W 976nmČip{0}}na-SubmountDiodni laser COS paket
Karakteristike:
- Radni vek > 20000h;
- Visoka efikasnost konverzije;
- Visoka pouzdanost, dug radni vijek;
- Niska tamna struja, Niska kapacitivnost;
- Prilagođeni proizvodi za kupce.
Prijave:
- Illumination;
- industrija;
- Izvor pumpe;
- Medicinski tretman.
Struktura čip-na-pod-ploči (CoS) postala je popularna metoda pakovanja diodnih laserskih modula. Proizvođači laserskih proizvoda koji sadrže ugrađene CoS laserske module trebaju biti svjesni da načini rukovanja i sastavljanja koji se koriste za montiranje CoS modula na ploču mogu utjecati na pouzdanost i vijek trajanja laserskog sistema.
List sa podacima
Broj artikla: COS976DL8
Naziv artikla: 8W 976nm COS diodni laser
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 976nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 8W |
| Spektralna širina FWHM | 4nm |
| Širina emitera | 95um |
| Brza{0}}divergencija osi | 40Deg |
| Spora-divergencija osi | 12Deg |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 11A |
| Prag struje Ith | 1.0A |
| Radni napon Vop | 1.8V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15-35 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30~70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0,3 nm/ stepen |
Crtež:

Popularni tagovi: 8W 976nm diodni laserski čip-na-Submount COS paket laserski dobavljači, proizvođači Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










