1W 1940nm COS laserska dioda
Mi isporučujemo 1W 1940nm COS diodni laserski čip. Čip usvaja cos način pakovanja, što ga čini kompaktnijim i praktičnijim. Osim toga, naši čipovi su vrlo efikasni i karakterizirani su dugim vijekom trajanja. Specijalizirali smo se za diodni laser dugi niz godina, pokrivajući većinu tržišta Europe i Amerike, očekujemo da ćemo biti vaš dugoročni partner u Kini.

Značajka:
Isplativo
Industrijski standardni AlN nosači
AuSn lemljenje osigurava dugoročnu pouzdanost
Standardni niskobudžetni paket
primjena:
Zavarivanje plastike
OEM Medical
Izvor DPSS pumpe
LiDAR
Vojska / Vazduhoplovstvo
List sa podacima
Broj artikla: COS1940DL1
Naziv artikla: 1W 1940nm COS laserska dioda
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 1940nm |
| Izlazna snaga | 0.8~1W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Divergencija brze ose | 50Deg |
| Divergencija spore ose | 35Deg |
| Veličina emitera | 100um |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 2.3A |
| Prag struje Ith | 0.4A |
| Radni napon Vop | 2.0V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15-55℃ |
| Temperatura skladištenja | -30~70℃ |
Crtež:

Popularni tagovi: 1w 1940nm cos laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










