Opis

500mW 520nm COS laserska dioda
Značajka:
- vidljivost zeleno svjetlo
- Stabilan kontinuirani -talasni (CW) izlaz pogodan za integraciju u sisteme veće snage
- Čip{0}}na-Submount paket
primjena:
- kompaktni projektori, AR/VR sistemi i ekrani za zabavu.
- Biomedicina i nauke o životu
- Laserski moduli i OEM integracija
- naučna istraživanja
Tehnički list:
Broj artikla: COS520DL05
Naziv artikla: 520nm 500mW COS diodni laser
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 520±15nm |
| Izlazna snaga | 500mW |
| FWHM | 30/10 |
| Veličina emitera | 15*1um |
| Električni | |
| Prag struje Lth | 0.5A |
| Radna struja Lop | 1A |
| Radni napon Vop | 5.7V |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 15~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40~85 stepeni |
Crtež:

Popularni tagovi: 500mw 520nm cos laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini











