Opis
15W 976nm COS laserska dioda
Opis proizvoda
Brandnew Laser nudi čipove na podnožju koji imaju veoma mali otisak i napravljeni su sa BeO paketom. Ovaj čip na paketu laserske diode za podnožjivanje zahtijeva pravilno lemljenje na hladnjak. Imamo neke opcije, uključujući brzo sočivo osi.
Karakteristike:
• Standardni industrijski paket
• Materijal – BeO
• Opciono sočivo sa brzim osovinama
primjena:
Direktna obrada materijala
Izvor pumpe u čvrstom{0}} stanju
Lidar sa senzorom vetra
Lasersko osvjetljenje
Optička komunikacija slobodnog prostora

List sa podacima
Broj artikla: COS976DL15
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 976nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 15W |
| Veličina emitera | 100um |
| FWHM | 29Deg |
| Efikasnost nagiba | 0.95W/A |
| Električni | |
| Prag struje | 1.4A |
| Radna struja | 16A |
| Radni napon | 1.8V |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0,35 nm/ stepen |
Crtež:

Popularni tagovi: 15w 976nm cos laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










