Diodni laserski stog od 20 bara za Veneru
Feature
20 laserskih šipki, naša laserska šipka je uvezena iz Njemačke
808nm centralna talasna dužina
Ausn paket za lemljenje
Specijalni dizajn za Venus aparat za uklanjanje dlačica
Postupak popravke
>Izbor A: Pošaljite stari slomljeni ručni dio u našu tvornicu. Mi ćemo obaviti proces provjere, popravke, čišćenja itd. Zatim vam šaljemo svježi novi ručni dio.
>Izbor B: Izmjerite svoj snop i potvrdite rupu za cijev za vodu i položaj rupe za vijak. Zatim pritisnite dugme ispod kako biste kupili gotovu gomilu koja odgovara vašem starom ručnom komadu.
Tehnički list
Broj artikla: WC808T2000
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 20 |
| Način polarizacije | TE |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 100A |
| Prag struje Ith | 25A |
| Radni napon Vop | 29V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40-80 stepen |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0.3 nm/stepen |
Package Drawing

Popularni tagovi: 20bar diodni laserski stog za dobavljače Venere, proizvođače Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










