Opis
Sincoheren dijelovi 600W 808nm Laser Stack

karakteristika
Veća efikasnost konverzije energije
Veća pouzdanost, performanse, dug životni vek
Paket makro kanala, zapečaćena kuća
2,0 mm razmak između šipki
Broj šipki se može prilagoditi
AR premaz na prozoru smanjuje gubitak energije
Jedna ili više{0}}talasna dužina 755nm, 808nm, 1064nm u jednom modulu
Paket niske termičke otpornosti
Number of shots: >20 miliona
Duga garancija 20 mjeseci

Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | Tipična vrijednost |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Working Mode | QCW |
| Izlazna snaga | 600W |
| Broj šipki | 10 |
| Pulse Width | Manje ili jednako 400ms |
| Duty Cycle | Manje ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja | ~50A |
| Prag struje | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Efikasnost konverzije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
Package Drawing

Popularni tagovi: sincoheren dijelovi 600w 808nm laser stack dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










