Opis
Zamijeni CW Micro Channel Diode Stack
Prednosti:
Ovaj diodni stog može zamijeniti CW Micro Channel stog. Laserski stog makro kanala sastoji se od sudopera topline i nekoliko svjetlosnih jedinica koje su pakovane na površinu sudopera topline. Toplotno-disipirajuće vodeno kolo je unutar sudopera toplote, a njegovi zahtjevi za kvalitetom vode nisu visoki (nema potrebe za deionizirajućim vodom, već čestice vode<100μm), the="" price="" is="" relatively="" low,="" and="" the="" cost="" performance="" is="">100μm),>

Spec-lim
Broj stavku:WC808VS600
| Optički | |
| Centar talasne dužine | 808nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj rešetaka | 6 |
| Širina pulsa | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| Električni | |
| Operating Current Iop | ~100A |
| Prag Current Ith | ~10A |
| Operativni napon Vop | ~12V |
| Efikasnost konverzije snage | ~50% |
| Termalni | |
| Operativna temperatura | 20~30°C |
| Temperatura skladištenja | 0-55°C |
Crtanje
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Popularni tagovi: zamijenite mikro kanal laser dioda stog dobavljača, proizvođača Kina, tvornica, na veliko, napravio u Kini










