Opis
Palomar Cynosure Vectus Laser Diode Stack
Osobine:
Dvije strane, 24 bara totalno
Velika snaga 2400W izlaz
USA uvezla lasersku bar sa naprednom tehnologijom montaže
Big Spot Size za liječenje većih površina
Standardna veličina, jedinstveni proizvođač za Palomar/Cynosure/Cynosuremar Vectus Machine
Usluga zamjene je također dostupna!


Data sheet
Item No.: WC808VS2400
| Optički | |
| Centar talasne dužine | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Radni režim | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100W/Bar |
| Broj rešetaka | 24 |
| Fast Axis Divergence(FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Širina pulsa | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| Električni | |
| Operating Current Iop | 100A |
| Prag Current Ith | 25A |
| Operativni napon Vop | 45V |
| Efikasnost konverzije snage | ~50% |
| Termalni | |
| Operativna temperatura | 20~30°C |
| Temperatura skladištenja | 0-55°C |
Uslov rada po baru

Crtanje
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Ne ustručavajte se kontaktirati nas ako imate bilo kakve zahtjeve, kao što su data sheet, video, price itd.
Email: info@brandnew-china.com
Whatsapp: +86 13867679409
Popularni tagovi: palomar cynosure vectus laser diode stog dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, na veliko, napravljen u Kini










