Opis
GTHM-300 Diode Laser Bars Stack


Tehnički list
Broj artikla: WC808VS300
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 60W |
| Broj šipki | 5 |
| Pulse Width | Manje ili jednako 400ms |
| Duty Cycle | Manje ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~60A |
| Prag struje Ith | ~12A |
| Radni napon Vop | ~9V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~45% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
Crtanje

Popularni tagovi: gthm-300 diode laserske šipke slažu dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










