500W diode laserske šipke

Opis proizvoda
1. Dug vijek trajanja:
Uvezena laserska šipka iz Njemačke, očekivani vijek trajanja 10000 sati, laserski modul 808nm 500w koristi našu najnoviju Ausn tehnologiju za montažu
2. Uštedite novac:
Budući da smo tvornica laserskog modula, cijena naših diodnih laserskih modula je konkurentnija od drugih tvornica i trgovačkih kompanija za ljepote.
3. Sva tehnička podrška dostupna.
Bavimo se montažom diodnog lasera, softverom, rezervnim dijelovima preko 8 godina. Sve tehnologije vezane za lasersku diodu su vam otvorene.
4. Kompaktan dizajn:
Vertikalno slaganje omogućava kompaktniji raspored laserskih dioda, omogućavajući veću gustinu snage u manjem prostoru.
Specifikacija
Broj artikla: WC808VS500
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W |
| Broj šipki | 10 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 60A |
| Prag struje Ith | 13A |
| Radni napon Vop | 20V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
Package Drawing

Popularni tagovi: 500w diode laserske šipke slažu dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










