Diodni laserski bar modul globalipl
Pregled
Značajke:
100W po baru, 5bara, ukupno 500W
2.0 mm visina između šipki
Jednostruka ili više talasna dužina 760nm, 808nm, 1064nm u modulu jednog snopa
Paket niskog termičkog otpora
Specijalni dizajn za globalni uređaj za uklanjanje laserskih kose
Prednosti:
Postoje tri osnovna faktora direktno utječu na lasersku pouzdanost, performanse i dugovječnost, karakteristike samoodne laserske bare, procesa sinterovanja i tehnologije pakiranja .
A . Diodni laserski bar: uvozili smo se iz najviših svjetskih diodnih laserskih bara (iz SAD koherentnog i Njemačke Jenoptik)
b . Proces sinterovanja i tehnologija laserske pakiranje: je li naše prednosti osnovne tehnologije vodeći domaći kolega


List
Predmet br. .: WC808VS500
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ± 10nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj barova | 5 |
| Širina pulsa | Manje ili jednak 400ms |
| Dežurni ciklus | Manje ili jednak 40% |
| Električni | |
| Radni trenutni IOP | 100A |
| The Therch Therch Ith | 10A |
| Radni napon VOP | 10V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 50% |
| Termalni | |
| Radna temperatura | 20 ~ 30 stepen |
| Temperatura skladištenja | 0-55 Stupanj |
Crtanje paketa


Popularni tagovi: Diodni laserski bar modul Gloseipl dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, napravljeni u Kini










