Laserska dioda od 10 bara

Karakteristike:
Specijalni dizajn za većinu kineskih mašina za uklanjanje dlaka, kao što su ADSS, Apolo, Sincoheren, itd.
Preko 50 miliona snimaka životni vek i 20 meseci garancije.
Ausu lemljenje osigurava visoku pouzdanost
Makro kanal: kanal protoka rashladne tečnosti je veliki, tako da brzina protoka može biti veća, efekat disipacije toplote je bolji, fenomen akumulacije toplote nije lak za pojavu, a radno stanje lasera je stabilno.
808nm ili mešavina trostruke talasne dužine po vašem izboru
Velika snaga i dug životni vek
Visok radni ciklus, velika gustina energije
Filtrirana voda, alternativne rashladne tečnosti
Za više informacija, slobodno me kontaktirajte! ({0}})

Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W/60W |
| Broj šipki | 10 |
| Pulse Width | Manje ili jednako 400ms |
| Duty Cycle | Manje ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A/60A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
Package Drawing

Popularni tagovi: Dobavljači laserskih dioda od 10 bara, proizvođači Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










