Opis
legolaser 600W 755nm 808nm 1064nm stack niz
Značajka:
- 6 laserskih šipki, 100W po baru
- Brza i spora kolimacija osovine
- Čvrsto pakovanje za dugotrajnu-trajnost
Prijave:
- Medicinski
- Kozmetičko uklanjanje ožiljaka
List sa podacima
Broj artikla: WC781VS600
Naziv artikla: 600W QCW 781nm Diode Laser Bar
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 755nm 808nm 1064nm |
| Izlazna snaga | 600W |
| Broj šipki | 6 |
| Working Mode | QCW/CW |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Pulse Width | Manje ili jednako 400ms |
| Duty Cycle | Manje ili jednako 40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 50A |
| Radni napon Vop | 21.6V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20-30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
| Drugi | |
| Rashladna tečnost | Destilirana voda |
| Maks. ulazni pritisak | 350~500kPa |
| Temperatura vode | 23~27 stepeni |
| Filtrirane čestice vode | <20μm |
Crtež:
Popularni tagovi: legolaser 600w 755nm 808nm 1064nm stack array dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










