Opis
Uklanjanje dlaka 808nm Diode Laser Bar
Karakteristike:
50W/60W/100W po baru, po vašem izboru
Ukupna izlazna snaga može biti 300W,500W,600W,800W,1000W...
Trostruka talasna dužina: 755nm+808nm+1064nm je dostupno
Laserski čip iz Jenoptik Njemačke
Garancija: 18 mjeseci
Broj snimaka: bez ograničenja
Specijalni dizajn za aplikaciju za uklanjanje dlačica

Dostupan bez ljuske
Tehnički list
Broj artikla: WC808VS500
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 50W/bar |
| Broj šipki | 10 |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~50A |
| Prag struje Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje

Popularni tagovi: uklanjanje dlaka 808nm dioda laserska šipka dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










