808nm diodni laserski stack za JonteLaser
Ključne karakteristike:
Tip: Makro dioda laserska traka/steg/niz
Porijeklo laserskih šipki: Njemačka
Količina šipki: 10, ostale dostupne, ovisno o vašim potrebama
Primjena: Za 808nm diodnu lasersku mašinu za uklanjanje dlačica
Klasična talasna dužina laserskog uklanjanja dlaka, talasna dužina od 808 nm, nudi duboku penetraciju u folikul dlake sa visokom prosečnom snagom, velikom stopom ponavljanja i velikom veličinom tačke za brz tretman.
808 nm ima umjeren nivo apsorpcije melanina što ga čini sigurnim za tamnije tipove kože.
Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga | 600W |
| Broj šipki | 10 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 50A |
| Prag struje Ith | 10A |
| Radni napon Vop | 19V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 50% |
| Thermal | |
| Radna temp. | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja. | 0-55℃ |
Package Drawing

Popularni tagovi: 808nm diodni laserski stog za dobavljače jontelasera, proizvođače Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










