30W 878.6nm Stabilizirani Wave Fiber Diode Laser
Talasni-Stabilizirani diodni laseri pružaju jedno-frekventne ili spektralne performanse sužene širine linije, stabilizirane radne karakteristike temperature i nisku potrošnju energije – dajući pristupačne, prenosive performanse kvaliteta instrumenta za različite primjene. Laserske diode spojene s vlaknima postale su suštinski alat za mnoge industrije i primjene, zbog svojih jedinstvenih svojstava, pouzdanosti i jednostavnosti upotrebe. Kako tehnologija nastavlja da se razvija, vjerovatno je da će ovi uređaji i dalje igrati važnu ulogu u omogućavanju revolucionarnog napretka u oblastima kao što su medicina, proizvodnja i naučna istraživanja.
Karakteristike:
Vodeća svjetlina i pouzdanost
Stabiliziran spektar preko temperature i struje
Veličine jezgre vlakana: 200, 400 µm
Prijave:
Vlaknasto lasersko pumpanje
Lasersko pumpanje u čvrstom{0}} stanju
Direktna obrada diodnog materijala

ESD ZAŠTITA – Elektrostatičko pražnjenje je primarni uzrok neočekivanog kvara proizvoda. Poduzmite krajnje mjere opreza kako biste spriječili ESD. Koristite narukvice, uzemljene radne površine i rigorozne antistatičke tehnike prilikom rukovanja proizvodom.
Spec
Broj artikla: FC8786DL30
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 878.6nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±0,5 nm |
| Izlazna snaga | 30W |
| Efikasnost nagiba | 5.8W/A |
| Vlakna | |
| Prečnik jezgre vlakna | 400um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Dužina vlakana | 2m |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 8.7A |
| Prag struje Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 9.7V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 44% |
| Thermal | |
| Radna temp. | 25~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja. | -20-70 stepeni |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | ~0,02 nm/ stepen |
Crtanje
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
FAQ:
Koja je glavna razlika između slobodnog prostora i spojenih vlakana?
U slobodnom prostoru, diodni laseri koriste zrak, vakuum ili svemir kao medij za prijenos svjetlosti. Ali vlakno{1}}laseri spajaju svjetlost koju proizvode. Ovo spajanje vlakana osigurava da svjetlost pada u metu.
Popularni tagovi: 30w 878.6nm stabilizirani valoviti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










