Opis
120W 878.6nm fiber-coupled diodni laser
Pregled:
Stabilizirani diodni laser sa vlasnim dužinama 878.6nm
Tolerancija talasne dužine ±0,5 nm
Visoka efikasnost konverzije snage
Nudi snagu do 120W izlazne snage iz vlakna od 400um
Poluprovodnički laser sa stabilnom talasnom dužinom ima prednosti velike izlazne snage, dobrog kvaliteta snopa, male zapremine, male težine, bez održavanja, niske cene i stabilnih performansi

Tehnički list
Broj artikla: FC8786DL120
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 878,6±0,5nm |
| Izlazna snaga | 120W |
| Spektralna širina FWHM | 0.5nm |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | 75mm |
| Prečnik jezgre vlakna | 400um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Dužina vlakana/zaštitna cijev vlakana | 2m/metalna jakna |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja | 10A |
| Prag struje | 1A |
| Radni napon | 31V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 25~35℃ |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | ~0,02 nm/℃ |
Crtanje

FAQ:
Da li nudite garanciju za proizvode?
Da, svi proizvodi su testirani prije slanja.
Doživotna tehnička podrška. 2 godine garancije.
Popularni tagovi: 120w 878.6nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










