600mW 976nm stabilizirana talasna laserska dioda
Karakteristike:
Ova serija 980nm modula pumpe koristi planarnu konstrukciju sa čipom na podnosaču. Čip velike snage je hermetički zatvoren u 14-pinski leptir paket bez epoksida i fluksa i opremljen je termistorom, termoelektričnim hladnjakom i diodom za monitor.
Ovi moduli pumpe serije 980nm koriste FBG stabilizaciju za&"zaključavanje" talasne dužine emisije. Pruža uskopojasni spektar bez buke, čak i pod promjenama temperature, pogonske struje i optičke povratne informacije. Odabir talasne dužine je dostupan za aplikacije koje zahtijevaju najveće performanse u kontroli spektra s najvećim dostupnim snagama. Ovaj modul je u skladu sa zahtjevima opisanim u TelcordiaGR-468-CORE.
Specifikacije:
Broj artikla: FC974SM600
| Optički | Tipična vrijednost |
| Centralna talasna dužina λ | 976nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±2nm |
| Izlazna snaga | 600mW |
| Spektralna širina FWHM | 2nm |
| Električni | |
| LDForward Current | 1100mA |
| LD reverzna struja | 10uA |
| LD obrnuti napon | 2V |
| PD naprijed struja | -10mA |
| Termistor kΩ/β(25℃) | 10±5%/3900 |
| TEC radna struja/napon | 2A/3.5V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | -5~75℃ |
| Temperatura skladištenja | -40-85℃ |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | ~0,02 nm/℃ |
Crtanje

Popularni tagovi: 600mw 976nm stabilizirani talas laser dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, made in China










