Opis
350W 976nm fiber-coupled diodni laser
Karakteristike:
Laserski izvor velike snage 350W
Visoka efikasnost spajanja
Vlakna: 200um/0.22NA/1.5m/goli kraj
Stabilne performanse i dug radni vijek
Druge talasne dužine kao što su 808nm, 915nm, 940nm... su dostupne, slobodno nas kontaktirajte sa svojim specifičnim potrebama (E-mail: info@brandnew-china.com)

primjena:

specifikacija:
Broj artikla: FC976DL350
| Optički | Tipična vrijednost |
| Centralna talasna dužina | 976nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±3nm |
| Izlazna snaga | 350W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Vlakna | |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Fiber Connector | Goli kraj |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 26A |
| Prag struje Ith | 1.1A |
| Radni napon Vop | 31.5V |
| Thermal | |
| Radna temperatura (bez kondenzacije) | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja (bez kondenzacije) | -20~55℃ |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | 0,35 nm/℃ |
Crtež veličine:
![4)5V)7]A]K9G{LVJ~PNXJE5](/Content/uploads/202098745/2020081810462572ac5c1fa5f146dfabb61cac12a3eff7.png)
Popularni tagovi: 350w 976nm optički spojeni diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










