150W 976nm vlakno spregnuta laserska dioda
Mala veličina i mala težina: Koristeći optičko vlakno kao medij za prijenos, optički laseri imaju prednosti male veličine i male težine, što je lako instalirati i koristiti.
Jaka sposobnost protiv-smetanja: Zbog upotrebe optičkih vlakana kao medija za prijenos, laseri s vlaknima imaju jaku sposobnost protiv-elektromagnetnih smetnji.
Dug život: Laser sa vlaknima ima dobar kvalitet zraka i stabilan izlaz, tako da ima dug životni vek.
garancija:
Fabrički spaljeno-ispitano sa minimalno godinu dana garancije za izradu i materijale nakon prijema artikala.
Karakteristike:
976nm talasne dužine
Izlazna snaga 150W
Prečnik jezgre vlakna 106,5 µm
0.22N.A.
Prijave:
Vlaknasto lasersko pumpanje


Tehnički list:
Broj artikla: FC976DL150
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 976nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 6nm |
| Efikasnost nagiba | 13W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 14A |
| Prag struje Ith | 0.9A |
| Radni napon Vop | 23V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 45% |
| Thermal | |
| Radna temp. | 15~35 stepeni |
| Temperatura skladištenja. | -20-70 stepeni |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | 0,3 nm/ stepen |
Crtež:

Popularni tagovi: 150w 976nm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










