150W 808nm fiber coupled laser dioda
150W 808nm fiber coupled laser dioda nudi do 150W izlaz kroz vlakno od 200μm. Ovaj diodni laser je dizajniran za isporuku vrlo velike izlazne snage za tržište fiber lasera i za direktne proizvođače sistema sa kompaktnijom konfiguracijom pumpe.
Dostupne su prilagođene verzije i sistemi dizajnirani za različita vlakna.
Primjena: Medicina Štamparija Industrija Pumpanje

Crtež:

Tehnički list:
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808±5nm |
| Izlazna snaga | 150W |
| Spektralna širina FWHM | 4.5nm |
| Efikasnost nagiba | 12.5W/A |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | & gt; 60 mm |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Connector | Bare |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 11~12A |
| Prag struje Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 34.5V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~45% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja | -20-55℃ |
Zašto odabrati nas
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Osnovana 2011. godine, BrandNew, kompanija za laserske diode, proizvodi diodne lasere i sisteme velike snage u širokom rasponu izlaznih snaga i valnih dužina uključujući lasere spojene na vlakna, stack bar lasere i plug and play lasere.
Kontaktiraj nas
Popularni tagovi: 150w 808nm vlakno spregnute laserske diode dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










