10W 808nm fiber-coupled diodni laser

Opis proizvoda
Dostupna sa kompaktnim dizajnom pakovanja, 808nm laserska dioda spojena sa vlaknima omogućava veliku izlaznu snagu i visoku efikasnost spajanja u industriji.
Glavne primjene lasera s vlaknima od 808nm uključuju medicinu, industrijsku proizvodnju, naučna istraživanja i druga polja.
U oblasti industrijske proizvodnje, 808nm laseri sa vlaknima se često koriste u rezanju materijala, zavarivanju, označavanju i drugim procesima. Laserske zrake velike-snage mogu brže i preciznije rezati različite materijale, poboljšavajući efikasnost proizvodnje i kvalitet obrade. Istovremeno, tehnologija laserskog zavarivanja se široko koristi u oblasti precizne proizvodnje zbog svojih karakteristika bez kontakta i zagađenja{5}.
Crtež:
![product-1-1 8~(OV]MH3BOAKDYD1][ZP~S](/Content/upload/201998745/201908161501597019552.png)
Tehnički list:
Broj artikla: FC808DL10
Naziv artikla: 10W 808nm fiber-coupled diode laser
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808±10nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | 3.5nm |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | >60mm |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 7-11.5A |
| Prag struje Ith | 1.5A |
| Radni napon Vop | 1.8-2.0V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~40% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
FAQ:
Šta je sa isporukom?
Možemo ponuditi usluge od vrata do vrata avionom, samo ovisi o vašem stvarnom zahtjevu. Kao što su DHL, UPS, TNT, FEDEX
Koje je vrijeme isporuke?
Obično 3-5 dana. Prilagođenim proizvodima je potrebno 15 radnih dana.
Imate li MOQ ograničenje?
Dostupan je nizak MOQ, 1 kom za provjeru uzorka
Popularni tagovi: 10w 808nm vlakno spregnuti diodni laser dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










