![]() 2-pin-fiber-coupled-diode-laser Potpuno novi laserski modul sa spojenim vlaknima ima čip laserske diode velike snage montiran u praktičnom jeftinom paketu. Ovaj paket sadrži 200um, 0.22NA vlakno sa SMA 905 konektorom. Ovaj dizajn se nudi u opsegu talasnih dužina od 8xx do 9xx nm. Fotodioda ili termistor su uključeni u standardne pakete. Prilagođene konfiguracije i talasne dužine dostupne su na zahtev. |
Specifikacije
| Optičke karakteristike | |
| Centralna talasna dužina λ | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±3nm |
| Izlazna snaga | 8W |
| Spektralna širina FWHM | & lt; 6nm |
| & gt;90% snage | 0.15NA |
| Način polarizacije | TE |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | ~0,28 nm/°C |
| Fiber Parameters | |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Prečnik jezgre/obloge vlakana | 200/240μm |
| Tip konektora | ST/SMA905 |
| Dužina vlakana | 1m |
| Električne karakteristike | |
| Radna struja Iop | ≤10A |
| Prag struje Ith | ≤1.9A |
| Radni napon Vop | ≤2.2V |
| Efikasnost nagiba | ≥0.95W/A |
| Efikasnost pretvorbe energije | ≥40% |
| Termalni parametri | |
| Radna temperatura | 15~55°C |
| Temperatura skladištenja | -30~70°C |
Osnovna kompetencija
◆ Diode Ambalaža ◆ Beam Shapin
◆ Testiranje pouzdanosti ◆ Efikasno hlađenje


Popularni tagovi: Dobavljači 2-pinskog diodnog lasera sa spojenim vlaknima, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini














