Opis
20W 9XXnm fiber coupled laserska dioda
Opis proizvoda
Širok raspon scenarija primjene: Pogodno za velike-udaljenosti, velikog-kapaciteta, velike-brzine prijenosa informacija u komunikacijskim mrežama, visoke{3}}preciznosti, visoke-laserske tretmane visoke{4}}definicije u medicinskom polju i velike-brzine rezanja, označavanja i drugih procesa obrade u industrijskom polju.
Karakteristike:
915 nm, 940 nm, 975 nm talasna dužina opciono
stabilna izlazna snaga: 20W
Visoka svjetlina
Visok životni vek: preko 10000 sati
primjena:
fiber laser pumpa
direktna primjena obrade materijala

Tehnički list:
Broj artikla: FC9XXDL20
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 915 nm, 940 nm, 976 nm |
| Izlazna snaga | 20W |
| Spektralna širina FWHM | Manje ili jednako 7nm |
| Efikasnost nagiba | Veće ili jednako 1,8W/A |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | >30mm |
| Prečnik jezgre vlakna | 105um |
| Fiber Connector | SMA905/CO/ST |
| Električni | |
| Radna struja Iop | Manje ili jednako 11,5A |
| Prag struje Ith | Manje ili jednako 0,9A |
| Radni napon Vop | Manje ili jednako 3,7V |
| Efikasnost pretvorbe energije | Veće ili jednako 47% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | -0,3 nm/ stepen |
Crtež:
![product-1-1 `VK(F2XK][14(2[7DV]8@{L](/Content/upload/201998745/201909291458216581642.png)
Popularni tagovi: 20w 9xxnm vlakno spojena laserska dioda dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










