2W 850nm VCSEL diodni laser LED IR 4040 Efikasno liječenje
4040 VCSEL Karakteristike:
- Centralna talasna dužina: 850nm
- Morking Mode: QCW
- Količina emitera: 410
- Efikasan tretman
4040 VCSEL aplikacije:
- Automotive
- Vazduhoplovstvo
- Elektromašinsko inženjerstvo
- Uklanjanje dlačica

Broj artikla: VC850SMD2
Naziv artikla: 850nm 2W VCSEL laser
Datasheet:
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 850nm |
| Working Mode | QCW |
| Izlazna snaga | 2W |
| Pulse Width | 0.5ms |
| Duty Cycle | 1% |
| Ugao divergencije | 22Deg |
| Količina emitera | 410 |
| Električni | |
| Radna struja Lop | 2.8A |
| Prag struje Lth | 600mA |
| Radni napon Vop | 2.2V |
| Thermal | |
| Test Temp. | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40~{1}} stepeni |

1: Optička komunikacija, kao brza, efikasna i bežična metoda komunikacije, široko je zapažena i primijenjena. Među njima, primjena 4040 850 nm VCSEL diode laserske tehnologije uvelike je poboljšala brzinu i efikasnost optičke komunikacije. Zbog visoke frekvencije modulacije 4040 850nm VCSEL diodnog lasera, koja može doseći nivo od gigaherca, oni postaju važan izvor svjetlosti u optičkoj komunikaciji i slobodnoj-optičkoj komunikaciji u svemiru.
2: U komunikaciji na kratke-udaljenosti, kombinovana upotreba 4040 850nm VCSEL diodnog lasera i multimodnih optičkih vlakana, što više nije nedostižan cilj za moderne mrežne aplikacije, je nivo koji se lako može dostići.
4040 850nm VCSEL dioda laserska tehnologija ima mnoge druge primjene. Na primjer, može se koristiti u područjima kao što su biomedicinsko snimanje, sensing i tehnologija skeniranja. Dalji razvoj u ovim oblastima će dalje promovirati napredak i primjenu 4040 850nm VCSEL diode laserske tehnologije.

Popularni tagovi: vcsel led ir 850nm 4040 smd led dioda lasersko uklanjanje dlaka 1w 2w laserski efikasan tretman dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini













