Opis

808nm 40w multi emiter VCSEL čip laserska dioda
Ključne karakteristike
Talasna dužina: 808 nm
Izlazna snaga: 300W
Način rada: CW
Širok izbor aplikacija kao što su: kompjuterski miševi, optička komunikacija, laserski štampači, Face ID i pametne naočare.
Vrhunski kvalitet: Mi pažljivo nadgledamo proizvodnju naših poluvodičkih proizvoda kroz jasno navedene procedure.
Specifikacija
Broj artikla:VC808ME40
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Izlazna snaga | 40W |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Working Mode | CW |
| Količina emitera | 14513 |
| Širina spektra | 2.5nm |
| Električni | |
| Radna struja Lop | 50A |
| Prag struje Lth | 10A |
| Radni napon Vop | 2V |
| Thermal | |
| Test Temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40-105 stepen |
| Koeficijent talasne dužine | 0.07 nm/stepen |


Popularni tagovi: 808nm 40w multi emiter vcsel čip dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini












