3W 1470nm laserski čip sa jednim emiterom
3W 1470nm laserski čip sa jednim emiterom je InP-bazirani nemontirani diodni laserski čip koji radi od 1450 do 1490 nm. Pruža 3 W snage i ima efikasnost veću od 23%. Ovaj TE polarizirani laserski diodni čip ima spektralnu širinu manju od 20 nm (FWHM). Sastoji se od jednog emitera koji ima širinu od 100 μm. 3W 1470nm laserski čip s jednim emiterom zahtijeva jednosmjerno napajanje od 1,6 V i troši manje od 9 A struje. Proizveden je od Brandnew-ovog InP epitaksijskog sloja i idealan je za medicinsku, estetičku, rasvjetnu i obradu materijala.

01
Dostupno u COS
02
Visoka stabilnost
03
AuSn vezivanje
04
Usklađenost sa RoHS
List sa podacima
Broj artikla: LC1470SE3
| Optički | |
| Center Wavelengt | 1470nm |
| Optical Power | 3W |
| Working Mode | CW |
| Spectrum Width | 10nm |
| Širina emitera | 100um |
| Dužina šupljine | 2000um |
| Chip Width | 500um |
| Debljina | 150um |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 35Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 10Deg |
| Efikasnost nagiba | 0.35W/A |
| Električni | |
| Prag struje Ith | 0.5A |
| Radna struja Iop | 9A |
| Radni napon Vop | 1.6V |
| Efikasnost konverzije | 23% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 25 stepeni |
Popularni tagovi: 3w 1470nm laserski čip s jednim emiterom dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










