10W 1064nm Jednoslojni laserski čip
Brandnew-ove laserske diode su odličan izbor za kupce koji traže vrhunske performanse za izradu lasera i korisničke aplikacije, a u raznim valovnim čipovima i valovitim konfiguracijama može montirati bilo koji njegov laser u Brandnew standardnim paketima ili će se brandnew raditi s kupcima za razvijanje po mjeri Aplikacijske aplikacije za Brandnew's Chips uključuju oem medicinu, potrošačku medicinu, Lidar, vojno ciljanje, domet i osvjetljenje . Prilagođene talasne dužine i konfiguracije dostupne na zahtjev .

Pregled
Značajka:
1064nm Centralna talasna dužina, 10W izlazna snaga
CW režim rada
Širok izbor konfiguracija bara
Intenzitet velike i visoke grede IR laserske zračenje
Primjena:
Medicinski i estetski
SOLID-State laserske pumpe
Lidar aplikacija
Obrada materijala

Podatsni list:
Predmet br. .: LC1064SE10
| Optički | Tip |
| Centralna talasna dužina | 1064nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Radni režim | CW |
| Širina spektra | 6nm |
| Širina emitera | 190um |
| Širina čipa | 500um |
| Dužina šupljine | 4000um |
| Debljina | 150um |
| Brza osi Divergencence (FWHM) | 35deg |
| Slow Axis divergencija (FWHM) | 12deg |
| Režim polarizacije | TE |
| Učinkovitost nagiba | 0.5W/A |
| Električni | |
| Radni trenutni IOP | 13A |
| The Therch Therch Ith | 0.8A |
| Radni napon VOP | 2V |
| Termalni | |
| Temperatura ispitivanja | 25 stepeni |
| Koeficijent temperature talasne dužine | 0,35nm / stepen |
Krivulja spektra

Popularni tagovi: 10W 1064nm Single Emitter laserski čip dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, napravljeni u Kini










