20W 976nm Nemontirana laserska šipka
Pregled
Značajka:
CW način rada
100% modulacija snage
Efikasna tehnologija odvođenja topline pakovanja
Karakteristike otpornosti na visoke temperature
COS pakovanje dostupno
primjena:
Poluprovodnici za diodne lasere velike snage-u direktnoj obradi materijala, za grijanje ili osvjetljenje. Poluprovodnici kao izvori pumpanja za lasere sa vlaknima i čvrstim{2}}laserima. Upotreba u tehnologiji štampanja.

Tehnički list:
Broj artikla: LC940SM10
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 940nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | Manje ili jednako 5nm |
| Širina emitera | 95um |
| Širina šupljine | 390um-410um |
| Cavity Thickness | 95um-120um |
| Dužina šupljine | 3990um-4010um |
| Efikasnost nagiba | Veće ili jednako 0,95 W/A |
| Brza divergencija osi | 29Deg |
| Spora divergencija osi | 9Deg |
| Način polarizacije | TE |
| Električni | |
| Prag struje | 0.7-1.0A |
| Radna struja | 10.8-12A |
| Radni napon | 1.75-1.95V |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 25 stepeni |
| Talasna dužina Temp. Koeficijent | 0,3 nm/ stepen |
Procedura narudžbe:
1. Kontaktirajte nas za više detalja putem e-pošte
2. Šaljemo vam PI na plaćanje, rok plaćanja je T/T ili Western Union
3. Kada se uplata izvrši, dogovorićemo proizvodnju
4. Vrijeme isporuke je 1-4 sedmice ovisno o različitoj količini narudžbe i zahtjevu.
5. Nakon isporuke, poslat ćemo vam DHL UPS FedEx TNT broj praćenja.
Popularni tagovi: 10w 940nm laserska dioda gola šipka dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










