Opis
15W 940nm diodni laserski čipovi
Opis proizvoda
Laserski čip, tačnije LD čip, je poluvodički laser. Kroz tehnologiju poluvodičkog pakovanja, radni materijal, vanjska energija i optička rezonantna šupljina potrebna za generiranje lasera integrirani su u prostor čipa od samo jednog kvadratnog milimetra.
primjena:
Poluprovodnici za diodne lasere velike snage-u direktnoj obradi materijala, za grijanje ili osvjetljenje. Poluprovodnici kao izvori pumpanja za lasere sa vlaknima i čvrstim{2}}laserima.

Tehnički list:
Broj artikla: LC940SM15
| Operacija | |
| Centralna talasna dužina | 940nm |
| Izlazna snaga | 15W |
| Način rada | CW |
| Geometrijski | |
| Širina emitera | 95um |
| Dužina šupljine | 4000um |
| Cavity Thickness | 120um |
| Širina šupljine | 400um |
| Elektrooptički podaci | |
| Prag struje | 1.0A |
| Radna struja | 12A |
| Radni napon | 1.75V |
| Efikasnost nagiba | 0.95W/A |
| Spora divergencija osi | 9 |
| Brza divergencija osi | 29 |
| Spectral Width | 4nm |
| Polarizacija | TE |
Popularni tagovi: 15w 940nm dioda laserski čipovi dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










