15W 940nm nemontirana laserska šipka
Pregled
Karakteristike:
Visoka izlazna snaga
High PCE
Visoka pouzdanost
Visoka polarizacija
High Brightness
COS pakovanje dostupno
primjena:
Izvor za pumpanje laserskog vlakna
Izvor{0}}laserskog pumpanja u čvrstom stanju
Direktni poluprovodnički laser

Princip pakovanja:
Tehnologija lijepljenja: Proces fiksiranja laserskog čipa na strukturu pakovanja, najčešće korištena tehnologija lijepljenja uključuje spajanje ljepila, spajanje vrućim solm itd. Prilikom lijepljenja potrebno je obratiti pažnju na upotrebu odgovarajućih ljepila i osigurati ravnomjernu distribuciju ljepila kako bi se osigurala stabilnost i pouzdanost laserskog čipa.
specifikacija:
Broj artikla: LC940SE15
| Optički | Tip |
| Centralna talasna dužina | 940nm |
| Izlazna snaga | 15W |
| Working Mode | CW |
| Širina emitera | 190μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Dužina šupljine | 4000μm |
| Debljina | 95-115μm |
| Spektralna širina pojasa (FWHM) | 5nm |
| Efikasnost nagiba | 1.1W/A |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 15A |
| Prag struje Ith | 1.4A |
| Radni napon Vop | 1.75V |
| Efikasnost konverzije | 60% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20 stepeni |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0,35 nm/ stepen |
Krivulja performansi i crtež veličine
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
FAQ:
Koji su Vaši uslovi plaćanja?
T/T ili Western Union, po vašem izboru.
Da li nudite garanciju za proizvode?
Da, svi proizvodi su testirani prije slanja.
Doživotna tehnička podrška . 2 godina garancije.
Popularni tagovi: 15w 940nm nemontirana laserska šipka dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










