Epilator za lasersko uklanjanje dlaka
Karakteristike:
1. Šipke dolaze od vrhunskog brenda American Coherent;
2. Tvrdi lem AuSn za visoku stabilnost i pouzdanost;
3. Struktura hlađenja makro kanala, laka za upotrebu;
4. kvadratna svjetlosna mrlja, dobra koncentracija energije;
5. Prednja prozorska ploča sa zaštitom od refleksije za manji gubitak energije;
6. Proizvedeno u čistim prostorijama i potpuno zatvoreno s dušikom iznutra za izvrsnu ekološku kompatibilnost.
Za više informacija, slobodno me kontaktirajte! (Info@brandnew-china.com)


Tehnički list
Stavka br .: WC808VS600
| Optički | |
| Srednja talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija valne duljine | ± 10nm |
| Izlazna snaga po baru | 60W |
| Broj šipki | 10 |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električna | |
| Radna struja Iop | ~50A |
| Threshold Current Ith | ~10A |
| Radni napon Vop | ~19V |
| Efikasnost pretvaranja energije | ~50% |
| Termički | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Crtanje paketa

FAQ:
Imate li ograničenje MOQ -a?
Niska MOQ, dostupna je 1 kom za provjeru uzorka
Kako nastaviti s narudžbom?
1. Kontaktirajte nas za više detalja putem e -pošte
2. Šaljemo vam PI za plaćanje, rok plaćanja je T/T ili Western Union
3. Nakon uplate, organizirat ćemo proizvodnju
4. Vrijeme isporuke je 1-2 sedmice, ovisno o količini narudžbe i zahtjevu.
5. Nakon isporuke, poslat ćemo vam DHL UPS FedEx TNT praćenje br.
Popularni tagovi: epilator lasersko uklanjanje dlaka hrpa dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










