2400W 808nm diode laser stack za Polamar Vectus HP
Vectus HP-u možemo ponuditi diodni laserski stog po pristupačnoj cijeni i brzim rokovima isporuke oko jedne sedmice. Potrebno je samo promijeniti diodnu lasersku šipku unutar koje možete izbjeći skupu zamjenu ručke. Izvezli smo' u Sjedinjene Države, Brazil, Izrael, Evropu i povratne informacije svih kupaca' su odlične. U početku možete naručiti 1 ili 2kom da isprobate, ako je sve u redu, možete naručiti redovno.
Štaviše, imamo i agente u Brazilu, Njemačkoj, SAD-u sa tehničkim stručnjacima kada'ne možete sami popraviti lasersku šipku. Možete ih kontaktirati za pomoć.
Značajka:
Dug vijek trajanja i isplativ.
Makro kanal sa boljim hlađenjem
Odličan za uklanjanje dlačica diodnim laserom
Brzo vreme isporuke oko nedelju dana
Dostava službenim DHL expressom što je sigurnije


Broj artikla: WC808VS2400
Naziv artikla: 808nm diodni laserski stack za Polamar Vectus HP
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Working Mode | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100W/bar |
| Broj šipki | 24 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja Iop | ~100A |
| Prag struje Ith | ~25A |
| Radni napon Vop | ~43.2V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
Detaljni dijagrami:

Mi smo profesionalni dobavljač diodnog lasera. Trebate li diodnu lasersku šipku/stack za popravku ili izradu mašine za uklanjanje dlačica?
Naši stekovi se ne koriste samo u Palomar Vectusu, već i za većinu kineskih mašina, kao što su Lefis, KM, Laserconn, ADSS, Apolo, Sincoheren, PZlaser itd.
Preko 30 miliona snimaka životni vek i 20 meseci garancije.
Whatsapp: +008618969129929
E-pošta: kw@brandnew-china.com
Popularni tagovi: diodni laser stack do vectus hp dobavljača, proizvođača Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










