12Bars 1200W diodni stog za Stellelaser
Karakteristike:
Visoka pouzdanost i stabilnost
Mali razmak između laserskih šipki
Tehnologija montaže tvrdog lemljenja
Kompaktan dizajn, jednostavan za integraciju
Dostupne su druge talasne dužine i izlazna snaga
Prednosti:
(1) Proces sinterovanja tvrdog lema, koji efikasno sprečava probleme koji su se javili u indiju
lemovi-puzanje, elektromigracija i termički zamor indijumskog lema, za poboljšanje njegove pouzdanosti, stabilnosti
i dug životni vek.
(2) Optimizacija dizajna kanala za vodu i strukture pakovanja i usvajanje materijala visoke efikasnosti
sa visokom toplotnom provodljivošću, niskim koeficijentom ekspanzije, otpornošću na visoke temperature, korozijom
otpornost i otpornost na oksidaciju, efikasno poboljšavaju sposobnost odvođenja toplote lasera,
osigurati veću izlaznu snagu laserske šipke&pojačala; stabilnost& duži životni vek.


Tehnički list
Broj artikla: WC781VS1200
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 755nm 808nm 1064nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Working Mode | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 12 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Pulse Width | ≤400ms |
| Krug duznosti | ≤40% |
| Električni | |
| Radna struja | ~100A |
| Prag struje | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Efikasnost konverzije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30℃ |
| Temperatura skladištenja | 0-55℃ |
| Drugi | |
| Rashladna tečnost | Destilovana voda |
| Brzina protoka/bar | 4~6L/min |
| Maks. ulazni pritisak | 350~500kPa |
| Temperatura vode (bez kondenzacije) | 23~27℃ |
| Filtrirane čestice vode | & lt; 20μm |
Package Drawing


Popularni tagovi: 12bars 1200w dioda stack za dobavljače stellelasera, proizvođače Kina, fabrika, veleprodaja, proizvedeno u Kini










