Opis
Diodne laserske šipke za Dilas održavanje
Ova dioda je Dilas dioda od 6 bara. Koristi se za popravku i zamjenu dijelova Dilas ručke. Potpuno novi laser fokusiran na sastavljanje diodnih laserskih šipki više od 16 godina i vidjeli smo razne Dilas diodne laserske gomile. Takođe možemo koristiti istu Jenoptik šipku kao što je Dilas koristio za obnavljanje snage laserskog soprana.
Karakteristike
3Bars, 4Bars, 5Bars, 6Bars, 8Bars opciono
Mikrokanalni hladnjak Njemačka uvoz
životni vek: preko 10000 sati
Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 6 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 70Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Način polarizacije | TE |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 100A |
| Prag struje Ith | 20A |
| Radni napon Vop | 12V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 50 posto |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40-80 stepen |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0.3 nm/stepen |
Popularni tagovi: diode laserske šipke za dobavljače održavanja dilasa, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










