Diodni laserski niz velike snage
Velika snaga: Diodni laserski niz velike snage može postići veću ukupnu izlaznu snagu kombinovanjem više laserskih jedinica zajedno.
Efekat niskog osmeha: Diodni laserski niz velike snage ima karakteristike efekta niskog osmeha, što znači da laserski snop može održavati malu distorziju talasnog fronta tokom širenja kako bi se obezbedio kvalitet zraka.
Visoka pouzdanost: Diodni laserski niz velike snage ima razuman dizajn i kompaktnu strukturu i može održavati stabilno radno stanje u različitim aplikacijama. Pogodni su za industrijska, naučna istraživanja, medicinska i druga polja
Značajka:
Njemačka laserska šipka 6 bara, 10 bara, 12 bara
Koristi se za popravke i zamjenu nastavki za uklanjanje dlaka mnogih marki.
talasna dužina 808 ili mešanje talasne dužine kao 755nm, 808nm i 1064nm.

Tehnički list
Broj artikla: WC808VS600
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Working Mode | QCW |
| Izlazna snaga po baru | 60W |
| Broj šipki | 10 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 38Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Električni | |
| Radna struja | ~50A |
| Prag struje | ~10A |
| Radni napon | ~18V |
| Efikasnost konverzije | ~50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 20~30 stepeni |
| Temperatura skladištenja | 0-55 stepeni |
Package Drawing

Popularni tagovi: Dobavljači laserskog niza diode velike snage, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










