Alma Soprano Ice Diode Laser Array

Opis proizvoda
Alma Soprano Ice Diode Laser Array je mikrokanalno hlađene laserske diode. Mikrokanalni hladnjaci na bazi bakra odavno su se dokazali kao visoko efikasno sredstvo za hlađenje diodnih lasera velike snage. Nažalost, radni vek ovih bakarnih hladnjaka je ograničen mehanizmima habanja na bazi korozije i erozije njihovih integrisanih kanala rashladne vode. Zahtjevi za DI vodom također su doprinijeli ukupnoj složenosti i troškovima sistema. Dok nastavljamo da nudimo tradicionalne mikrokanalne hladnjake na bazi bakra svojim postojećim kupcima, tranzicija je uveliko u toku kako bi se proizvodi na bazi bakra zamenili tehnologijom ICECUBED (IC3) - platformom za upravljanje toplotom nove generacije zasnovanom na keramičkom materijalu za diodni laser velike snage/svjetline. aplikacije.

KLJUČNE KARAKTERISTIKE:
Kompaktna veličina
12bara 1200W u potpunosti
Jedna talasna dužina 808nm za uklanjanje dlačica
Ausn paket za lemljenje
Napredna klimatizacija zraka
Zahtjevi za niskim pritiskom i protokom vode
Tehnički list
Broj artikla: WC808T1200
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808nm |
| Tolerancija talasne dužine | ±10nm |
| Izlazna snaga po baru | 100W |
| Broj šipki | 12 |
| Brza divergencija osi (FWHM) | 70Deg |
| Spora divergencija osi (FWHM) | 12Deg |
| Način polarizacije | TE |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 100A |
| Prag struje Ith | 20A |
| Radni napon Vop | 24V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 50% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 25 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -40-80 stepen |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | 0.3 nm/stepen |
Package Drawing

Popularni tagovi: alma sopran ledena dioda laserski niz dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










