100W 808nm višemodna laserska dioda velike snage spregnuta vlaknima
Brandnew Technology, jedan od vodećih proizvođača i dobavljača diodnih lasera u Kini sa 10 godina' iskustvo, ima profesionalnu tvornicu koja proizvodi visokokvalitetne cw/qcw/pulse/multimode diode lasera sa spojenim vlaknima i prodaje po konkurentnim cijenama.
Značajka:
Velika snaga i visoka stabilnost
200um/0.22NA/1.5m/SMA905
CW multimod Fiber Coupled
40% efikasnosti konverzije energije
primjena:
Izvor pumpe
Obrada materijala
Iluminacija
Lasersko obilježavanje, lasersko graviranje
List sa podacima
Broj artikla: FC808DL100
Naziv artikla: 808nm spojena laserska dioda velike snage
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 808±5nm |
| Izlazna snaga | 100W |
| Working Mode | CW |
| Spektralna širina FWHM | 5nm |
| Efikasnost nagiba | 12W/A |
| Vlakna | |
| Radijus savijanja vlakana | & gt; 75 mm |
| Dužina vlakana | 1.5m |
| Fiber numerički otvor | 0.22NA |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 9.5A |
| Prag struje Ith | 1A |
| Radni napon Vop | 27V |
| Efikasnost pretvorbe energije | 40% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~35℃ |
| Temperatura skladištenja | -20-55℃ |
| Temperaturni koeficijent talasne dužine | ~0,3 nm/℃ |
Crtež:

Popularni tagovi: Dobavljači spojenih laserskih dioda velike snage 808nm, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










