10W 1064nm vlakno spregnuta laserska dioda

Opis proizvoda
1064nm sa jednim-emiterom 10 W multimode laserske diode
Druge izlazne snage i talasne dužine su dostupne.
Visoka efikasnost, stabilnost i vrhunski kvalitet zraka
FIBER PIGTAIL Multimode 200 μm NA=0.22 Goli-Kraj vlakna (nezavršen)
Ove laserske diode s jednim emiterom mogu se kupiti "samostalne" ili sa kontrolnim modulom laserske diode "ključ u ruke". Nude do 10 W CW izlazne snage ili 10 W impulsne izlazne snage. Uobičajeni propusni opseg emisije je 5 nm, a laser je povezan sa multimodnim vlaknom od 200 μm sa NA=0.22.
Napomena:
Rad sa proizvodom izvan njegovih maksimalnih ocjena može uzrokovati kvar uređaja ili opasnost po sigurnost.
može raditi samo u čistoj prostoriji ili kući{0}}zaštićenom od prašine.
Poduzmite krajnje mjere opreza kako biste spriječili ESD. Koristite narukvice, uzemljene radne površine i rigorozne antistatičke tehnike.
Crtež:

Tehnički list:
Broj artikla: FC1064DL10
| Optički | |
| Centralna talasna dužina | 1064nm |
| Izlazna snaga | 10W |
| Spektralna širina FWHM | 5nm |
| Vlakna | |
| Dužina vlakana | 1-1.5m |
| Fiber Core | 200um |
| Prečnik obloge od vlakana |
220um |
| Buffer Diameter | 320um |
| Fiber Connector | Bare |
| Električni | |
| Radna struja Iop | 8.5A |
| Prag struje Ith | 0.7A |
| Radni napon Vop | 3V |
| Efikasnost pretvorbe energije | ~40% |
| Thermal | |
| Radna temperatura | 15~55 stepeni |
| Temperatura skladištenja | -30-70 stepeni |
Popularni tagovi: 10w 1064nm vlakno spregnute laserske diode dobavljači, proizvođači Kina, tvornica, veleprodaja, proizvedeno u Kini










